درباره ما

درباره حافظ الکترونیک

 

افتخار میکنیم که سالهاست در کنار شماییم.

از سال ۱۳۸۱ که راهمان را شروع کردیم همیشه بدنبال این بودیم که بهترین ها را به شما عزیزان عرضه کنیم و امروز از اینکه در طول این سالها رضایت شما نصیبمان گشته به خود می بالیم.

حافظ الکترونیک مجموعه ای کامل از بهترین تجهیزات شبکه را به شما ارائه می نماید. ولی باور داریم که یک محصول خوب به تنهایی کافی نیست و زمانی رضایت بخش می شود که خدمات خوب هم داشته باشد؛ چه قبل از فروش و چه بعد از فروش.

قبل از هر فروشی می کوشیم تا با آموزش های مناسب و کافی شما را در انتخاب درست محصول یاری کنیم.

مهندسین با تجربه و دوره دیده ما با شما مشورت میکنند تا شما را در طراحی بهترین راهکار ممکن پیروز نمایند.

کوشیده ایم تا تجربه خرید تجهیزات را به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازیم چون میدانیم که وقت طلاست و فرصتها نه منتظر می مانند و نه تکرار می شوند.

در فرهنگ لغت ما فروش به معنی پایان راه نیست، بلکه ابتدای یک همراهیست. همراهی و پشتیبانی ما تاریخ انقضاء ندارد و تا هستیم در کنارتان هستیم.

ما خود را فروشنده و شما را مشتری نمی پنداریم ،  بلکه شریک تجاری شما خواهیم بود.  معتقدیم که در تمام راه همسفر یک قایق هستیم.

 • برنامه نمایندگی

  برنامه نمایندگی حافظ الکترونیک جهت تضمین یک رابطه موثر و بلند مدت طراحی گردیده و حاصل سالها تجربه موفق در زمینه توزیع محصولات حوزه فن آوری می باشد. این برنامه با در نظرگرفتن اهداف تجاری هر دو سمت شراکت و در جهت هم افزایی و موفقیت بیشتر ترسیم گردیده.

  در این برنامه سه رده " نماینده نقره ای"  و" نماینده طلایی" و" نماینده پلاتینیوم"  تعریف شده که هر کدام سطحی از امتیازات و ملزومات را به همراه دارد. بیشتر بخوانید ...

 • خدمات و پشتیبانی

  حافظ الکترونیک به عنوان تنها نماینده رسمی شرکتهای Allied Telesis و Proxim در ایران مسئولیت ارائه گارانتی محصولات این شرکتها را نیز بر عهده دارد و در این راستا کوشیده ام تا سریعترین و با کیفیت ترین سیستم گارانتی را در ایران پیاده سازی نماییم.

  سه سطح از گارانتی رسمی برای محصولات ارائه می شود: بیشتر بخوانید ...

 • آکادمی خافظ

  واحد آکادمی شرکت حافظ الکترونیک دوره های مختلف رسمی شرکتهای Allied Telesis  و Proxim را مکررا در طول سال برگزار می نماید و این دوره ها که توسط مدرسان رسمی شرکتهای سازنده تدریس می گردد در محل مرکز آموزش حافظ الکترونیک که مجهز به کلیه تجهیزات لازم برای آموزشهای عملی می باشد در تهران برگزار می گردند. بیشتر بخوانید ...

 • تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، پلاک ۱۸، واحد ۱۵
 • ۹ - ۸۸۷۵۵۴۴۷
 •  info [AT] hafezelectronic [DOT] com

 

 

 

پیغام بگذارید

نام
خطا !!!
ایمیل
خطا !!!
موضوع
خطا !!!
پیام شما
خطا !!!

خطا !!!
Top